Medienos granulių charakteristika:

Sertifikatas EN+
Diametras: 6  mm

100 % spygliuotis (be žievės)

Kainos su 9 % PVM fiziniams asmenims ir nemokamu pristatymu Kauno mieste nuo 3 palečių ).

Medžio Pjuvenų Granulės

6 mm   550 + PVM ( 9% fiziniam asm. )  21 %

€ / 975 kg. ( fasuota po 15 kg. x 65 )

Atsiimant patiems - 10 EUR nuolaida !

Vienas pagrindinių medienos granulių privalumų – paprastas kūrenimas. Naudojant pritaikytą kieto kuro katilą toks kurenimo būdas su mūsų tiekiamomis kokybiškomis granulėmis nereikalauja papildomos priežūros. Šio tipo kietojo kuro sandėliavimas yra patogus ir paprastas – medžio granulės yra fasuojamos 15-os kg maišais, kuriuos lengva perkelti iš vienos vietos į kitą. Granulės yra labiau ekonomiškos, lyginant su įprasta mediena – 10 kg granulių yra prilyginamos 16 kg malkų.

Kitas privalumas – mažas peleningumas. Paprastai, katilus kūrenant medienos granulėmis, lieka 0,3-0,5% pelenų nuo sudeginto granulių kiekio. Taigi, naudojant tokį kurą, nesudaroma papildomų problemų katilą valant ir utilizuojant pelenus.

Mūsų medienos granulės atitinka tarptautinį EN+ arba DIN+ standartą (turime sertifikatą Nr. 016) ir užtikrina, kad mūsų parduodamos medienos granulės yra nuolat aukštos kokybės. 

Granulės yra gaminamos iš medienos atliekų ir yra atsinaujinanti kieto kuro rūšis. Taigi, lyginant su naftos ir dujų produktais, gamtos resursai nėra negrįžtamai iššvaistomi. Be to, medienos pjuvenų granulės yra vienas labiausiai ekologiškų kuro produktų.

medzio granules Kaune
medzio pjuvenu granules kaune
granules Kaune

Ypatingai mažas medžio granulių peleningumas

Aukštas medžio granulių kaloringumas suteikia didesnę kaitrą ir ilgiau teikia šilumą

Minimalus sieros kiekis granulėse, tik natūralios pjuvenos

„DINplus for wood granules“ sertifikatas, atitinkantis tarptautinius standartus, leidžia mums išsiskirti iš konkurencijos ir įrodyti, kad mūsų medienos granulės yra nuolat aukštos kokybės. 

DIN plius ženklas ir jo žinia apie kokybę yra žinomi visame pasaulyje ir pripažinti specialistų.

DINplus – medienos granulių kokybę kontroliuoja ir sertifikuoja DIN CERTCO – TÜV

Reikia daugiau informacijos? Susisiekite ir atsakysime į Jūsų klausimus!